Zapraszamy na kurs ABC prowadzenia biznesu

Zapraszamy na kolejną edycję kursu ABC prowadzenie biznesu, która rozpocznie się w dniu 24 października br. Kurs jest skierowany do studentów oraz absolwentów Politechniki Gdańskiej, którzy są zainteresowani wszelkimi zagadnieniami związanymi z rozpoczęciem oraz prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Jest to już kolejna edycja tego kursu, cieszącego się bardzo dużym zainteresowaniem, wśród studentów naszej Uczelni. Celem kursu jest przekazanie wiedzy na temat planowania własnego zatrudnienia, przesłanek rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w formie indywidualnej oraz spółek osobowych. Zaznajomienie z metodami wyboru formy prawnej i formy opodatkowania działalności, zasadami jej rejestracji oraz obowiązkami w zakresie podatków, rachunkowości, statystyki państwowej oraz wynikającymi z innych regulacji prawa gospodarczego.

Kurs obejmuje 30 godzin wykładów (10 spotkań po 3h). Pierwsze zajęcia 24.10.2013 (Czwartek) godz.17:15 Audytorium nr 1P nowy budynek WETI

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://inkubator.pg.gda.pl/szkolenia/abc-prowadzenia-biznesu/