Kolejna edycja konkursu Jaskółki porzedsiębiorczości

Masz pomysł na biznes? Świetnie się składa, bowiem ruszyła kolejna edycja konkursu Jaskółki przedsiębiorczości. Masz czas do 23 grudnia, by opracować nowatorski i nietuzinkowy pomysł na własną firmę.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę, której nie da się przeliczyć na pieniądze - opiekę ekspertów. Specjaliści wspierać będą laureatów w realizacji pomysłów i służyć im praktyczną wiedzą oraz biznesowym doświadczeniem. Będa i nagrody materialne o łącznej wartości ponad 10 000 zł.

Konkurs adresowany jest do studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej. Możecie w nim uczestniczyć indywidualnie bądź zespołowo. Waszym zadaniem jest zaprezentowanie pomysłu biznesowego dotyczącego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Preferowane są projekty bazujące na nowoczesnych technologiach oraz innowacyjne w zakresie produktu lub usługi.

Jury premiować będzie przede wszystkim strategię rozwoju i szansę powodzenia przedsięwzięcia. Niebywale ważna jest także strona ekonomiczna przedsięwzięcia i jego innowacyjność . Ocenie podlegać będzie także stopień zaspokojenia potrzeb rynkowych przez proponowaną firmę.

Dopuszczalne są dwie formy składania prac:

1. film - do 120 sekund
  2. prezentacja PowerPoint - do 10 slajdów

Jaskółki Przedsiębiorczości organizowane są po raz ósmy. Pierwszy raz odbyły się w 2006 roku. Inicjatorem konkursu jest Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie dedykowanej konkursowi:
www.jaskolki.com.pl

Masz wątpliwości?