Gdańsk Business Week

Uczysz się języka angielskiego? Chciałbyś poczuć, jak to jest prowadzić własny biznes? Weź udział w Gdańsk Business Week, który odbędzie się w dniach 17-22 lipca w Gdańsku! Zapisy potrwają do 15 czerwca. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie, więc nie zwlekaj!

Ładowarka do telefonu na energię słoneczną, aplikacja dopasowująca ubrania do warunków pogodowych czy lek, który zmniejsza wpływ alkoholu na człowieka – to niektóre z innowacyjnych produktów opracowanych przez nastoletnich uczestników Gdańsk Business Week organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER wspólnie z Miastem Gdańsk i Washington Business Week. W dniach 17-22 lipca odbędzie się szósta edycja wydarzenia. W trakcie 6 dni młodzież w wieku 15-19 lat weźmie udział w zajęciach i wykładach prowadzonych w języku angielskim przez menedżerów globalnych firm, takich jak: Microsoft, Apple czy Boeing, a także firm mających swoje siedziby w Trójmieście – między innymi Kemira, Speednet czy Neoteric.

Celem Gdańsk Business Week jest pobudzanie kreatywności i przedsiębiorczości oraz przekazanie dawki solidnej wiedzy biznesowej. Oprócz wachlarza wykładów, zajęć, konkursów, praktycznych zadań i symulacji biznesowych młodych przedsiębiorców czeka również szereg zabaw nastawionych na integrację. Nie zabraknie też pokazów talentów, gier i zabaw rekreacyjnych czy rozgrywek sportowych.

Chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji Gdańsk Business Week? Znasz w stopniu komunikatywnym język angielski? SUPER! Wystarczy, od w okresie od 17 maja do 15 czerwca pobierzesz formularz zgłoszeniowy na stronie www.gdanskbusinessweek.pl i wypełniony odeślesz do nas, znajdziesz tam też wszystkie niezbędne informacje. Angielski nie jest Twoją najmocniejszą stroną? Nie martw się! Wykorzystaj czas oczekiwania na kolejną edycję i zacznij działać już dziś. Pamiętaj, że nieważne jak radzisz sobie teraz. Ważne jak dobry chcesz być i czy będziesz do tego dążył.

Więcej informacji: www.gdanskbusinessweek.pl