Dzień z przedsiębiorczością akademicką na Politechnice Gdańskiej

• Dzień z przedsiębiorczością akademicką na Politechnice Gdańskiej

Masz dobry pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Zasięgnij informacji podczas „Dnia z przedsiębiorczością akademicką na Politechnice Gdańskiej”. Na spotkanie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników. Seminarium odbędzie się 13 listopada w sali 300 w Gmachu Głównym PG, w godz. 12.00-15.00. Wstęp wolny!

Podczas seminarium dowiesz się, które jednostki na uczelni pomogą ci w założeniu własnej działalności gospodarczej. Będzie okazja, by posłuchać interesujących prezentacji, które przygotowali przedstawiciele instytucji wspierających przedsiębiorczość akademicką. Spotkasz praktyków, którzy podpowiedzą ci, z jakich środków i dotacji możesz skorzystać przy rozpoczynaniu działalności albo gdzie najlepiej zlokalizować biuro firmy. Zdobędziesz wiele informacji cennych dla początkującego przedsiębiorcy.

Dodatkowo w holu przed salą seminaryjną staną specjalne stanowiska informacyjne, na których - w trakcie całego seminarium - swoją ofertę zaprezentują takie jednostki, jak: Agencja Rozwoju Pomorza, parki technologiczne, urzędy pracy czy inkubatory przedsiębiorczości .

„Dzień z przedsiębiorczością akademicką na Politechnice Gdańskiej” organizuje Centrum Transferu Wiedzy i Technologii oraz Biuro Karier PG

Seminarium „Dzień z przedsiębiorczością akademicką na Politechnice Gdańskiej” - 13 listopada 2013 r., sala 300 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

Harmonogram prezentacji:

12.00 - 12.10              Powitanie gości - prof. dr hab. inż. Jacek Mąkinia - Prorektor ds. Współpracy i Innowacji Politechniki Gdańskiej

12.10 - 12.25              Akademicki Inkubator Gospodarczy Politechniki Gdańskiej

12.25 - 12.40              Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

12.40 - 12.55              Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku

12.55 - 13.10              Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

13.10 - 13.25              Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

13.25 - 13.50              Przerwa kawowa

13.50 - 14.05              Agencja Rozwoju Pomorza

14.05 - 14.20              Gdański Park Naukowo - Technologiczny

14.20 - 14.35              Pomorski Park Naukowo - Technologiczny w Gdyni

14.35 - 14.50              Excento Sp. z o.o.

14.50 - 15.00             Podsumowanie i zakończenie seminarium