Złoto dla technologii SUSDIAM Złoto dla technologii SUSDIAM

Złoto dla technologii SUSDIAM

Złoty medal na XVII Moskiewskim Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES – 2014” zdobyli badacze z Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG. Jury doceniło technologię SUSDIAM czyli innowacyjny „Sposob otrzymywania suspensji diamentowych” opracowany przez dr. inż. Roberta Bogdanowicza oraz inż. Mateusza Gardasa.

ChillID na targach Packaging Innovations ChillID na targach Packaging Innovations

ChillID na targach Packaging Innovations

ChillID sp. z o.o., która we wrześniu zeszłego roku została założona przez pracowników Politechniki Gdańskiej, pojawi się na tegorocznych targach Packaging Innovations. To już szósta edycja Międzynarodowych Targów Opakowań, które odbędą się w dniach 9-10 kwietnia 2014 w Hali Expo XXI w Warszawie.

Kolejna spółka spin-off/out na koncie PG Kolejna spółka spin-off/out na koncie PG

Kolejna spółka spin-off/out na koncie PG

6 marca 2014r., powołana została spółka Argevide Sp. z o.o. Jej założycielami są członkowie projektu NOR-STA realizowanego na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz firma Excento Sp. z o.o., spółka celowa Politechniki Gdańskiej.
Wyświetlanie 81 - 83 z 83 rezultatów.
z 5