Zapraszamy na webinarium "Funkcjonowanie akademickich CTT w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki" 13.05, g. 15:00

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG zaprasza do udziału w webinarium, podczas którego gościć będziemy 3 przedstawicielki akademickich centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, obowiązuje rejestracja
https://app.evenea.pl/event/us-ttos/

W pierwszej części spotkania odbędzie się prezentacja na temat funkcjonowania, specyfiki i dobrych praktyk amerykańskich jednostek zajmujących się transferem technologii na uczelniach wyższych. Drugą część poświęcimy na dyskusję z naszym Gośćmi.

Zachęcamy do oddawania głosów na najbardziej interesujące Państwa zagadnienia/pytania, które zostaną podjęte w pierwszej kolejności podczas dyskusji poprzez formularz: https://forms.gle/kS2HFnPwC4EYHv8n9. Jeżeli nie znaleźli Państwo na liście zagadnień, które najbardziej Państwa interesują prosimy o wpisanie ich w ostatnim punkcie ankiety.

 

Data webinarium: 13 maja, godz. 15:00-17:00

Miejsce: Ms Teams.

Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie przesłany w dniu wydarzenia na 2-1 h przed jego rozpoczęciem, na adres podany w formularzu rejestracji.

 

Wydarzenie pod patronatem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT).