Wiosenna edycja akceleratora MIT Enterprise Forum CEE – webinarium informacyjne 23 lutego

Do 28 marca startupy mogą aplikować do najnowszej edycji programu opartego o metodologię Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Startup o najwyższym wpływie społecznym wygrywa w programie 100 000 zł, zaś 5 startupów ma szansę na tygodniowy wyjazd biznesowo – edukacyjny do Bostonu.

Dla zainteresowanych aktualną edycją MIT Enterprise Forum CEE 23 lutego odbędzie się webinarium, podczas którego będzie możliwość kontaktu z Partnerami programu, jak również odbędzie się prelekcja dwukrotnego uczestnika programu - Przemysława Budnickiego pt. “How acceleration program affected my business and helps me grow another”. Obowiązuje rejestracja: https://bit.ly/2LIxAN2

Kto może aplikować do programu MIT Enterprise Forum CEE?

Program akceleracyjny MIT Enterprise Forum CEE skierowany jest w szczególności do startupów, które myślą o ekspansji swoich produktów na rynkach międzynarodowych, zwłaszcza w USA. Celem programu jest przyspieszenie rozwoju najbardziej innowacyjnych startupów technologicznych z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej, które rozwijają technologie z zakresu: HealthTech, New Energy, Przemysł 4.0., FinTech lub InsurTech, zrównoważonego rozwoju, MarTech oraz Smart Cities.

Mile widziane są startupy z produktami, które przeszły już weryfikację rynkową; aby zostać zakwalifikowanym do programu należy zaprezentować przynajmniej MVP produktu (minimum viable product).

Koordynatorem programu w Polsce jest Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej. Partnerami biznesowymi programu są firmy: Grupa Adamed, Coca-Cola HBC Poland, MCX Group oraz ANWIL S.A.

Więcej informacji o programie znajduje się na: www.mitefcee.org