Weź udział w 7. EDYCJI DESIGN THINKING FEST - 14.06.2019 GDAŃSK

Pracujesz, testujesz metodę design thinking? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat metody i jej zastosowania w różnych obszarach? Potrzebujesz inspiracji, praktyki, kontaktów?

✓ Empatia - tego można się nauczyć! Prow. Dorota Bargieł-Jeleńska

Podczas warsztatu skupimy się na pierwszym etapie design thinking - empatii. To właśnie empatia sprawia, że nabieramy nowej perspektywy i „wchodzimy w buty" użytkownika. Rozszyfrujemy jej znaczenie i funkcję w procesie projektowania.

✓ Projektowanie cyrkularne/Circular Design Prow. Agata Miryn-Sienkiewicz

Warsztat inspiracyjny pokazujący możliwości wykorzystania metodologii Design Thinking do szukania rozwiązań budujących Gospodarkę Obiegu Zamkniętego (Circular Economy).

✓ W dziesiątkę czyli diagnoza potrzeb i design thinking w projektowaniu działań Prow. Agnieszka Chlebowska - Design Thinking Institute

Diagnoza potrzeb to bardzo istotny etap procesu design thinking, bez dobrej diagnozy nie znajdziemy odpowiedzi na nasze pytania, zabraknie również inspiracji do pracy, jak i konkretnych wskazówek.

✓ Zaprototypuj swój warsztat Prow. Paula Nowak

W procesie design thinking istotnym elementem jest przygotowanie. Nie tylko siebie, miejsca i narzędzi, ale również scenariusza warsztatu. Jak go stworzyć, aby cel warsztatu od początku był zrozumiały dla uczestników, a poszczególne etapy składały się w spójną całość?

✩ ✩ ✩ Design Thinking Fest to wydarzenie cykliczne. W miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty prowadzone przez osoby pracujące metodą. Dołącz do społeczności!

Kontakt: ach@dt-institute.pl
Organizatorzy: Design Thinking Institute