V Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Pomorska Specjalina Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. oraz Biuro Karier Politechniki Gdańskiej, zapraszają wszystkich studentów oraz doktorantów na spotkanie ze znanymi Przedsiębiorcami, Firmami działającymi w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Mechanicznym PG, w dniu 23 listopada 2017 roku, godz. 10.00 - 15.00. Zainteresowani będą mieli okazję poznać ofertę stażu, pracy, praktyk interesującej ich firmy.

W tym roku, swoją ofertę zaprezentują:

D&H Engineering sp. z o. o., FLEX sp. z o. o., Pemalux sp. z o. o., CRIST S.A., Hydromega sp. z o. o., Mettec sp. z o. o., Nauta S.A., GRUPA BORYSZEW S.A., Steico sp. z o. o., Gemalto sp. z o. o., JABIL sp. z o. o., Fundacja Eukacyjne Centrum Doskonalenia.

Więcej informacji: www.strefa.gda.pl

Serdecznie Zapraszamy!