Strefa Studenta w PPNT Gdynia! Nie czekaj, przyjdź do Nas!

• Wszystkich studentów zapraszamy na comiesięczne spotkania: Studenckie Środy oraz Ambasadorzy Stefy Startu. To idealne miejsce dla tych, którzy poza wiedzą zdobytą na uczelni, interesuje również podejście praktyczne, sprzyjające zdobywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Na najbliższe spotkania w ramach Studenckiej Środy zapraszamy w dniach:

Studenckie Środy  to comiesięczne spotkania, które prowadzą eksperci – praktycy. Tematyka spotkań wynika ze zgłaszanych przez studentów potrzeb. To również możliwość, aby w rolę ekspertów wcielili się sami studenci, chwaląc się swoimi projektami i dzieląc zdobytą wiedzą.

Podczas pierwszego spotkania, przedstawiony zostanie również Program Ambasadorów Strefy Startu, do udziału w którym zapraszamy wszystkich przedsiębiorczych studentów,
    działających w kołach naukowych,  zainteresowanych w  przyszłości rozwinięciem swojego biznesu.

Warsztaty poprowadzi Michał Krzyżowski, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, szkoleniowiec z zakresu budowania relacji i wizerunku w biznesie, założyciel Instytutu Innowacyjnej Nauki, członek Rady Fundacji Polska Innowacyjna, organizator wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych.

Poszukiwane są również osoby gotowe do bycia ambasadorami, czynnie wspierające działania PPNT oraz Strefy Startup Gdynia na swoich uczelniach i wydziałach, a także w kołach naukowych i stowarzyszeniach studenckich.

Każdy ambasador i ambasadorka otrzymuje gwarancję udziału w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Strefę Startup Gdynia.

Ambasadorzy biorą także udział w dedykowanych im warsztatach z komunikacji, promocji oraz zarządzania projektami. Ponadto mają do dyspozycji indywidualne konsultacje
    z wybranym ekspertem.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!