Science Challenge Day 27/10/2018

to inicjatywa, która stwarza przestrzeń oraz możliwość aktywnego działania na rzecz rozwoju innowacyjnych technologii wykorzystywanych w recyklingu, wtórnego wykorzystania tworzyw sztucznych, opracowania metod wykorzystania materiałów odnawialnych w produkcji plastiku i budowania świadomości znaczenia redukcji plastiku w ekosystemie.

Zorganizowany we współpracy z Politechniką Wrocławską jednodniowy maraton innowacji to szansa dla naukowców i osób zaangażowanych w ochronę środowiska na przedstawienie własnych pomysłów, sprawdzenie ich potencjału biznesowego, a nawet na rozwój własnego biznesu.

Dla kogo:
Poszukujemy pasjonatów, naukowców i innowatorów, którzy chcą razem z nami ratować świat przed jednym z najbardziej trapiących dzisiejszy świat problemów – rosnąca ilość plastiku w ekosystemie. Jeśli masz pomysł lub technologie, które pozwolą na zredukowanie lub całkowite wyeliminowanie plastiku z procesu produkcji opakowań to właśnie Ciebie szukamy. To będzie inspirująca przygoda, która może zamienić się w startup, którego będziesz właścicielem.

Dlaczego warto?
NAGRODA GŁÓWNA
GWARANCJA UDZIAŁU W PROCESIE PRE-AKCELERACJI W FUNDUSZU INWESTYCYJNYM SCITECH FUND O WARTOŚCI 10 000 € oraz szansa na dalszą inwestycję w rozwój pomysłu o wartości nawet 250 000 €

więcej na: https://sciencechallengeday.eu/