Konferencja otwierająca projekt „Smart Progress” 10 grudnia 2019 r.

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”.

Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego.

Tematem przewodnim konferencji jest prezentacja celów i działań, jakie będą podejmowane w Projekcie. Organizatorzy będą przekonywać uczestników, iż stawiają na dialog i współpracę pomiędzy lokalnymi firmami, uczelniami oraz pozostałymi podmiotami regionalnego systemu innowacji. Posłuchamy zapowiedzi koncepcji zadań przewidzianych do realizacji przez Liderów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Efektem projektu ma być wzmocnienie potencjału i zaangażowania podmiotów w obszarach specjalizacji w prace B+R oraz wzrost ich kompetencji i konkurencyjność na arenie międzynarodowej.

Konferencja odbędzie się na terenie stoczni gdańskiej, 10 grudnia 2019 r. o godz.  9.30 – 15.15 w So!Salsa w Gdańsku, przy ul. Elektryków 1.

Szczegółowy program dostępy tutaj.

Uwaga!
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://forms.gle/UjjUZDch1ca5qMc88

Konferencja została podzielona na dwie części. Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy.