HACK TOUR W COWORKINGU O4 W GDAŃSKU

Chcesz rozwinąć swój startup ? Jesteś programistą gotowym podjąć wyzwanie? Weź udział w wydarzeniu HACK TOUR, które już 13 września gościć będzie w coworkingu O4 w Olivia Business Centre.

Przedstawiciele fińskiego ekosystemu startupowego, jednego z najlepszych na świecie, wspólnie ze środowiskiem startupowym z północnej Polski: O4, Black Pearls VC, strefa startup Gdynia, Project Startup, 3camp, Olcamp, Netcamp, Interizon i Exea Smart Space pracują nad trzecią edycją wydarzenia, które może zmienić życie niejednego startupowca i programisty. Dwie poprzednie zakończyły się sukcesem, który wg przedstawicieli Startup Sauny mierzony jest stopniem zintegrowania i współpracy lokalnej społeczności innowatorów.

Wyjątkową wartością dla startupów biorących udział w HACK TOUR EUROPE jest szansa zaprezentowania się przed międzynarodowymi i polskimi inwestorami. Wśród tegorocznych mentorów będą Pontus Stråhlman – członek zarządu FiBAN, niezwykle prężnej organizacji zrzeszającej nordyckich inwestorów, Peter Horsten – założyciel i prezes Goyello, Izabela Disterheft – prezes zarządu INTERIZON, Józef Balicki – menedżer, doradca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji kapitałowych, Matti Kari i Jarmo Kuusivuori – doświadczeni przedsiębiorcy
 i inwestorzy.

Najlepsza 15-tka zaprezentuje mentorom swoje pomysły i otrzyma na ich temat rzetelną informację zwrotną. Topowa 5-ka będzie miała z każdym z mentorów indywidualną rozmowę. Dodatkowo do wygrania będą bilety na konferencję SLUSHa. A jeśli pójdzie komuś NAPRAWDĘ dobrze, może zostać wybrany i wyjechać na 7-tygodniową akcelerację do Startup Sauny do Helsinek.

HACK TOUR EUROPE rozpoczyna się 13 września o godz. 16:00 w O4 (coworking w Olivia Business Centre, budynek Olivia Four). Startupy będą prezentować się przed mentorami  (3-minutowy pitching), a następnie rozmawiać o swoich projektach w opcji speed-datingu. Równolegle programiści będą walczyć z czasem i  wyznaczonym zadaniem. Całość zwieńczy wieczorna impreza integracyjna zorganizowana dla uczestników i organizatorów. Event odbywa się w języku angielskim.

Harmonogram wydarzenia: http://startupsauna.com/local-event/gdansk-poland
 

Rejestracja na prezentację Startup Sauna, warsztaty Junction i imprezę Slush odbywa się na stronie: https://slush.typeform.com/to/zO6zDk
 

Więcej informacji można uzyskać u lokalnego partnera w O4.
Kontakt: Marta Moksa, marta.moksa@oliviacentre.com