Relacja z Demo Day 2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-07-13

Relacja z Demo Day 2022

Uczestnicy Demo Day 2022 na Politechnice Gdańskiej
15 zespołów startupowych, 8 tygodni warsztatów oraz 3 godziny prezentacji projektów na forum przedstawicieli władz uczelni oraz przedstawicieli pomorskiego systemu innowacji i przedsiębiorczości na scenie Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej. 14 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie pierwszego cyklu szkoleniowego Szkoły Startup – Demo Day 2022.

Podczas Demo Day 2022 swoje projekty zaprezentowało 12 zespołów startupowych, które ukończyły pierwszy cykl szkoleniowy Szkoły Startup oraz 3 zespoły studentów studiów MBA Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie poprowadził Michał Misztal prezes Startup Academy, której szkoleniowcy pracowali z uczestnikami Startup School w trakcie pierwszego etapu programu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z Demo Day 2022 w najnowszym wydaniu Pisma PG, która znajduje się na stronie nr 37.

Zachęcamy również do kontaktu osoby, które chciałyby się podzielić swoimi pomysłami lub zaangażować się w działania Szkoły Startup poprzez skrzynkę: startup@pg.edu.pl