Prezentacja zespołów startupowych z PG - Demo Day 2022 | 14 czerwca | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-06-02

Prezentacja zespołów startupowych z PG - Demo Day 2022 | 14 czerwca

Demo Day 2022 na Politechnice Gdańskiej
Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu Demo Day, podczas którego swoje projekty zaprezentują zespoły startupowe wywodzące się ze Szkoły Startup oraz zespoły studentów MBA Politechniki Gdańskiej. Uczestników Demo Day 2022 obowiązuje rejestracja.

Szkoła Startup jest projektem realizowanym przez Centrum Transferu Wiedzy i Technologii, którego celem jest inicjowanie i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości akademickiej. Aktualnie kończy się pierwszy cykl szkoleniowy dla zespołów startupowych, odbywający się w programie Startup School I pt. "Sprawdź swój pomysł". Finałem cyklu jest wydarzenie Demo Day 2022, które odbędzie się 14 czerwca o godzinie 16:00.

Demo Day 2022 na Politechnice Gdańskiej będzie miał formułę hybrydową: stacjonarnie odbędzie się w Auditorium Novum PG zaś online będzie transmitowany na platformie MS Teams.

Terminy rejestracji na Demo Day 2022

Uczestników wydarzenia obowiązuje rejestracja, zarówno na tryb stacjonarny, jak i online, która trwa do 12 czerwca włącznie.

Zarejestruj się

Podczas Demo Day 2022 o swoich projektach opowie 12 zespołów startupowych, które ukończyły pierwszą edycję cyklu Szkoły Startup oraz 3 zespoły wywodzące się ze studiów MBA Politechniki Gdańskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z profilami zespołów oraz ich projektami, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia:

uczestnicy DemoDay 2022