Ruszył nabór do 1. etapu programu Molybdenum Startup School | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-10

Ruszył nabór do 1. etapu programu Molybdenum Startup School

nabór wniosków do Szkoły Startup
Molybdenum Startup School to program, który pomaga rozwinąć kompetencje z zakresu przedsiębiorczości i jest skierowany zarówno do studentów, doktorantów, jak i pracowników naukowych oraz administracyjnych.

Osią programu Molybdenum, realizowanego w projekcie pod nazwą Szkoła Startup, są dwa cykliczne programy startupowe:

1. warsztatowo-szkoleniowy program Startup School I pn. „Sprawdź swój pomysł”,
  2. program grantowy Startup School II pn. „Rozwiń skrzydła”.

Program “Sprawdź swój pomysł” to  8-tygodniowe warsztaty z zakresu podstaw przedsiębiorczości. W trakcie udziału w programie szkoleniowym zespół uczestników zostaje objęty opieką Trenerów oraz wsparciem Mentorów i Ekspertów w zakresie indywidualnych konsultacji pomysłów oraz modeli biznesowych.

Sprawdź tematykę warsztatów

Właśnie rozpoczął się nabór w trybie konkursowym do 1. Edycji programu „Sprawdź swój pomysł”. Zespoły kandydatów mogą składać wnioski o udział w programie w wersji elektronicznej w terminie do 27 marca br.

Informacje formalne związane z aktualnym naborem

Niezależnie od aktualnego naboru zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane przedsiębiorczością startupową do rejestracji w bazie Szkoły Startup za pomocą odpowiedniego formularza.

W ten sposób będą Państwo na bieżąco z informacjami o wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Startup, w tym o kolejnych naborach do programów Startup School I i II oraz planowanych warsztatach, szkoleniach i webinariach.